O Vinpol


Nasza historia
Nasze osiągnięcia
Jakość
Nasze wartości
O grupie
Firmy siostrzane
Nagrody i wyróżnienia
Nagrody - historia
Prezentacja firmy

Nagrody i wyróżnieniaNagrody i wyróżnienia przyznawane przez niezależne instytucje i pisma branżowe to najlepszy dowód uznania dla naszych produktów. Z przyjemnością informujemy, iż w ostatnim czasie produkty HENKELL & CO. VINPOL Polska Sp. z o.o. otrzymały nagrody za swoją znakomitą jakość.

Nasz LUBUSKI GIN zdobył I MIEJSCE w konkursie Złoty Paragon 2014 Nagroda Kupców Polskich "Lider Sprzedaży w kategorii alkohole mocne pozostałe". Poza tym, po raz kolejny, dzięki głosom czytelników Rynków Alkoholowych otrzymał tytuł Najlepszego Produktu Roku 2013.

Z wysoką oceną głosujących w konkursie Złoty Paragon 2014 Nagroda Kupców Polskich spotkały się także inne produkty: HENKELL TROCKEN, w kategorii wina musujące i szampany oraz TOTINO LIME, w kategorii wina, które także otrzymały Wyróżnienia.

Poza tym, z dużą satysfakcją przyjęliśmy wiadomość o otrzymaniu przez produkt LUBUSKI GIN znaku POZNAJ DOBRĄ ŻYWNOŚĆ przyznawanego przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wszystkie uzyskane nagrody i wyróżnienia są dla nas powodem do dumy i dowodzą, że nasza dbałość o marki doceniana jest przez rynek i prowadzi w konsekwencji do satysfakcji konsumenta, która jest dla nas najważniejszym celem. Powrót
Część fotografii wykorzystanych na stronie jest autorstwa Q7    Projekt serwisu: 3xW