O HENKELL & CO. VINPOL Polska Sp. z o.o.


Nasza historia
Nasze osiągnięcia
Jakość
Nasze wartości
O grupie
Firmy siostrzane
Nagrody i wyróżnienia
Nagrody - historia
Prezentacja firmy


Ekspansywny rozwój przedsiębiorstwa zapewnił HENKELL & CO. VINPOL Polska Sp. z o.o. pozycję czołowej firmy w branży winiarskiej w Polsce.

Nasze wartości i cele


Filozofia HENKELL & CO. VINPOL Polska Sp. z o.o. opiera się na podstawowych wartościach, z których priorytetowe znaczenie ma jakość, poprzez którą należy rozumieć wysokie standardy produktowe i standardy pracy w odniesieniu do wszystkich obszarów funkcjonowania firmy. Pierwszoplanową rolę odgrywa jednakże szacunek dla konsumenta i jego oczekiwań. Oczywistą konsekwencją tego podejścia jest szczególna dbałość o jakość finalną produktu, jego wyglądu zewnętrznego i racjonalną relację jakości do ceny. Szacunek dla tradycji przy jednoczesnym otwarciu na zmiany, które niesie teraźniejszość to także element wizji działania firmy.

HENKELL & CO. VINPOL Polska Sp. z o.o. z dumą podkreśla fakt, że jej siedzibą jest Toruń - miasto z długą historią i bogatymi tradycjami. Nie wszyscy wiedzą, że również z tradycjami winiarskimi, ponieważ pierwsze winorośla zostały zasadzone na wiślanej skarpie już w XIII wieku. Wina z tych winorośli stały się przedmiotem handlu między regionami, a sam Toruń stał się na długo ważnym ośrodkiem uprawy winorośli i handlu winem. W latach 20-tych XX wieku w Toruniu istniała także znana w kraju fabryka likierów Dalkowski i Sp, produkująca wyśmienite trunku dla konsumentów nie tylko z Polski.

HENKELL & CO. VINPOL Polska Sp. z o.o. z dumą i satysfakcją odnosi się do tych faktów z historii miasta i regionu i traktuje je jako istotny kontekst w kształtowaniu swojej filozofii działania. W filozofii tej jedną z ważniejszych wartości jest umiejętność łączenia tradycji z nowoczesnością, która gwarantuje wysoką jakość i powtarzalność produktów przy jednoczesnym zachowaniu ich specyfiki, typowej wyłącznie dla tradycyjnie zestawianych i pielęgnowanych wyrobów alkoholowych. Siła firmy w dużym stopniu opiera się na otwarciu na zmiany na rynku i w pewnym stopniu kreowaniu tych zmian, ale także na doświadczeniu. W tym wypadku ich źródłem podstawowym jest przynależność do dużej międzynarodowej grupy Henkell & Co. z historią sięgającą I poł. XIX w. i ogromnymi zasobami know - how.

Wieloletnia, efektywna i rzetelna działalność biznesowa, jak również przynależność do grupy Henkell & Co. przyniosły i przynoszą pozytywne efekty w postaci postrzegania HENKELL & CO. VINPOL Polska Sp. z o.o. jako solidnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera w biznesie. Ambicją firmy jest aby właśnie te pojęcia tzn. rzetelność, profesjonalizm i solidność w biznesie, a także dbałość o konsumenta i jakość oraz otwartość na zmiany i nowoczesność przy jednoczesnym szacunku dla tradycji wyznaczały system wartości, którymi kieruje się HENKELL & CO. VINPOL Polska Sp. z o.o..
Powrót
Część fotografii wykorzystanych na stronie jest autorstwa Q7    Projekt serwisu: 3xW